Angielski przez Skype? Korzyści z nauki języków on-line


angielski przez Skype

Jakie są korzyści z kursów językowych on-line? Wprowadzenie dodatkowych świadczeń do pakietu wynagrodzenia motywuje pracowników i sprawia, że miejsce pracy staje się bardziej przyjazne. Nauka języków obcych na żywo z lektorem pozwala połączyć skuteczność tradycyjnych zajęć stacjonarnych z możliwościami i wygodą jakie oferują nowe technologie. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w szkolenia językowe on-line?


Prosta organizacja


Aby przeprowadzić zajęcia z języka obcego on-line nie trzeba rezerwować dodatkowej przestrzeni. Kursanci mogą wziąć udział w zajęciach z dowolnego miejsca: nawet, gdy są oni w delegacji lub w domu. Nie ma konieczności blokowania salki konferencyjnej ani tworzenia skomplikowanych harmonogramów grupowych zajęć stacjonarnych. Istnieje jednak możliwość przeprowadzenia zajęć on-line w ustawieniu telekonferencyjnym. Kurs on-line pozwala w prosty sposób zaoszczędzić czas oraz nerwy :) .


Efektywna nauka


Zajęcia językowe on-line pozwalają dobrać pracowników z różnych działów, miast i dopasować ich pod kątem poziomu znajomości języka. Kurs dostosowany jest do konkretnej grupy, uwzględniając tym samym specyfikę języka używanego w branży. Małe grupy zapewniają komfort pracy i komunikacji, zarówno z lektorem jak i innymi uczestnikami zajęć.


Kolejny plus jest taki, że zajęcia (za zgodą i na prośbę kursantów) mogą być nagrywane, co umożliwia odtwarzanie odbytych już lekcji w celu powtórzenia lub utrwalenia przerobionego materiału, a także w sytuacji nieobecności na zajęciach!


Idealnie dobrany lektor lub native speaker


Nie ma żadnych ograniczeń! Szukasz zajęć z języka chińskiego, wietnamskiego? Interesuje Cię język angielski biznesowy z native speakerem, który ma akcent brytyjski? A może pracownicy muszą szybko opanować terminologię związaną z branżą IT w języku niemieckim? Ograniczenia przestrzenne nie istnieją! Nauka języków on-line dla firm pozwala dopasować nauczyciela pod kątem wymagań związanych z wykonywaną pracą lub aktualną potrzebą językową. W łatwy sposób można przeprowadzić specjalistyczne kursy językowe z wykwalifikowanym nauczycielem.


Przyjazna technologia


Wiele osób obawia się zajęć online, a nie ma ku temu żadnych powodów. Do wzięcia udziału w zajęciach wystarczy komputer z dostępem do Internetu i zestaw słuchawkowy. Lekcje odbywają się poprzez Skype, Hangouts lub Google Meet, czyli programy, z których zwykle korzystamy podczas codziennych obowiązków, ale również w prywatnym życiu.


nauka on-line


Bądź eko! :)


Zajęcia on-line są eko! Potrzebne materiały mogą być dostępne w „chmurze”, co pozwala mieć do nich stały dostęp, dzięki czemu nie trzeba będzie kupować podręczników ani kserować dodatkowych materiałów – to ogromna oszczędność papieru!


To tylko kilka powodów, dlaczego warto zdecydować się na wprowadzenie w firmie zajęć językowych w formie on-line. Przeczytaj nasz artykuł Kiedy decydować się na szkolenie językowe on-line? 9 powodów, dla których warto je realizować w firmie , aby dowiedzieć się jeszcze więcej! Jeśli masz pytania – napisz do nas.

Napisz do nas!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty