Poznaj Lingua Smart. Twojego partnera w biznesie.Planujesz rozszerzyć działalność na rynki zagraniczne, chcesz swobodnie porozumiewać się ze swoimi partnerami biznesowymi z całego świata? Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój i podnoszenie kwalifikacji, dążenie do osiągania kolejnych celów, ale i komfort Twoich pracowników w kontaktach z zagranicznymi klientami, najwyższy czas byśmy się lepiej poznali!


Lingua Smart to innowacyjna firma szkoleniowa specjalizująca się w organizacji profesjonalnych szkoleń językowych dla firm. Dbamy o ich najwyższą jakość, o czym świadczą mierzalne efekty i wyniki naszych kursantów. Każdy kurs szyjemy na miarę, aby odpowiadał indywidualnym potrzebom organizacji, czy to w zakresie swobodnej komunikacji, znajomości specjalistycznego języka, czy pracy w międzynarodowym środowisku. Dodatkowo, zapewniamy kompleksową obsługę językową przedsiębiorstwa w postaci dostępu do platformy e-learningowej, tłumaczeń i audytów językowych.

Kim jesteśmy?

Lingua Smart tworzą wyjątkowi ludzie. Wierzymy, że nasza codzienna praca ma przełożenie na sukces Twojej organizacji. Jesteśmy dynamicznym zespołem, który nie boi się wyzwań. Nieustannie doskonalimy się w naszej pracy ucząc się od najlepszych. Zajęcia prowadzone są przez zespół wykwalifikowanych lektorów i native speakerów, którzy są rewelacyjni w tym, co robią!

Nasz Klient, to zadowolony Klient :)


Za nami już ponad 30 000 godzin szkoleń z języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla klientów z sektorów takich jak: IT, e-commerce, budownictwo, transport i handel międzynarodowy. To łącznie ponad 6 000 kursantów zarówno z małych jak i dużych firm, którzy podnieśli już swoje kwalifikacje.


Znajomość języków obcych to dla naszych klientów warunek konieczny prowadzenia udanego biznesu. Swobodna komunikacja z parterami biznesowymi jest niezbędna dla dalszego rozwoju na międzynarodowych rynkach. Szkolenia językowe to też doskonałe narzędzie motywujące pracowników, które pozwalają łączyć ich rozwój osobisty z działaniem na korzyść organizacji. Uczestnictwo w kursie pomaga też konsolidować zespoły poprzez angażowanie ich we wspólne działania.

Zobacz co sądzą o nas nasi klienci!

Firma Lingua Smart wielokrotnie wykazała się wysoką jakością usług oraz kreatywnością podczas ich wykonywania. Szczególnie miłym zaskoczeniem była dla nas szybkość rozwiązywania stawianych przed nią problemów oraz aktywność w doskonaleniu procesu szkoleń.


Karol Czaczyk | Dyrektor Operacyjny, THINK Sp. z o.o.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych lektorów w ciekawy sposób i z zastosowaniem różnorodnych technik nauczania. Przyjazna atmosfera na zajęciach sprzyja przełamaniu barier oraz przyswajaniu nowego materiału. Uczestnicy kursu chwalą sobie tempo prowadzonych zajęć jak również ich zawartość merytoryczną.


Przemysław Turowski | Prezes Zarządu, TROL INTERMEDIA

Jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji, szkołę językową Lingua Smart polecamy wszystkim szukającym profesjonalnych kursów językowych prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów.


Marta Wojciechowicz | CMO, PROGRAILS

Wyróżnione posty
Ostatnie posty