DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

Poszukujemy Sales Development Representative

Opis stanowiska:

  • prospecting i qualifying

  • utrzymywanie kontaktu telefonicznego i mailowego z potencjalnymi klientami

  • prowadzenie analizy potrzeb

  • dobieranie rozwiązania najlepiej odpowiadającego potrzebom klienta

  • umawianie i prowadzenie spotkań sprzedażowych

  • budowanie lejka sprzedażowego

  • prowadzenie CRMa

  • negocjowanie kontraktów

Oczekujemy:

  • doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta

  • dobrej organizacji pracy

  • umiejętności radzenia sobie z dużą ilością maili i telefonów

  • nienagannej kultury osobistej i zdolności komunikacyjnych

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • silnego zorientowania na cel

  • energii i otwartości :)

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i prowizję

  • naukę obsługi najnowszych systemów  sprzedażowych

  • kartę MultiSport i zajęcia językowe

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i wyniki pracowników

  • pracę w kompetentnym i dynamicznym zespole

  • super atmosferę i przyjazne otoczenie

  • pyszną kawę i spotkania integracyjne :)

Prześlij swoje CV na adres agnieszka@linguasmart.pl

ul. Rubież 46

61-612 Poznań

kontakt@linguasmart.pl

NIP: 789 167 6084

  • Facebook - White Circle
  • Twitter - White Circle
  • LinkedIn - White Circle